خدمات ساخت مستند ، کلیپ و تیزر گیلان گرافیک

ساخت تیزر


ساخت تیزر برای شبکه های اجتماعی در گیلان گرافیک

یکی از تخصص های گروه طراحان گیلان گرافیک فیلم سازی (ساخت کلیپ ، تیزر و مستند) می باشد . همانطور که مستحضر هستید امروزه تبلیغات ویدئویی تاثیر بسیار مثبتی بر روی مخاطب دارند .

ویدیوها فقط سرگرم کننده نیستند،‌ بلکه یکی از بهترین راه ها برای جذب مخاطب و نشان دادن این که شما و برند شما و مشتریان و موکلانتان چه کاری انجام می دهید، هستند. کلید استفاده از ویدیو این است که به محصول یا سود فکر نکنید،

به مخاطبانتان فلسفه ی خودتان را نشان دهید، با آنها اطلاعات مفید یا یک رویداد مهم را به اشتراک بگذارید، هرچه مخاطبان شما در مورد جنبه های مثبت شما بیشتر بدانند، بیشتر دور و بر شما خواهند ماند و از شما حمایت خواهند کرد.

امروزه درصد بسیار بالایی از ترافیک اینترنت صرف تماشای ویدیو و فیلم می شود و این موضوع اهمیت تبلیغات ویدیویی و ضرورت توجه به تولید محتوا برای کسب و کارهای آنلاین با هدف افزایش کسب درآمد اینترنتی را زیاد می کند. به طور کلی با ورود اینترنت فضای تبلیغات در سرتاسر دنیا دچار تحول بنیادین شد و بازاریابی دیجیتالی به عنوان یک مارکتینگ مدرن مورد استفاده شرکت ها و کارخانه ها قرار گرفت.... جهت مشاهده ی بقیه ی توضیحات و تعرفه کلیک کنید

 

ساخت لوگو موشنساخت لوگو موشن در گیلان گرافیک

یکی از تخصص های گروه طراحان گیلان گرافیک فیلم سازی و تدوین است . با ساخت لوگوموشن لوکس لوگوی خود را جذاب و زیبا کنید و باعث شوید تاثیر بیشتری بر مخاطبان شما بگذارد.

لوگو موشن چیست؟

همانطور که از اسم آن مشخص است، یعنی لوگویی که خاصیت حرکتی دارد. در گذشته لوگو رو بصورت دوبعدی درست می کردند ولی در حال حاضر با ورود نرم افزارهای سه بعدی، نمونه سه بعدی آنهم بیشتر به چشم می خورد.

لوگوی شما که در واقع دربردارنده هویت شغلی شماست با صدا و افکت و تصاویر متحرک همراه شده است .... جهت مشاهده ی بقیه ی توضیحات و تعرفه کلیک کنید

 

ساخت کلیپ خانوادگی


سفارش ساخت کلیپ خانوادگی در گیلان گرافیک

ساخت کلیپ و فتو آلبوم از فیلم ها و عکس های خانوادگی شما یکی از تخصص گروه طراحان گیلان گرافیک است .

شما می توانید یک کلیپ یا فتو آلبوم حرفه ای از فیلم ها و عکس های خود داشته باشید.

کلیپ ها و فتو آلبوم های ساخته شده توسط گیلان گرافیک دارای موسیقی و ریتم حرفه ای بوده و با کیفیت اچ دی تقدیم شما می گردد. همچنین این کلیپ ها با تکنیک های مدرن روز ساخته می شوند. و شما می توانید در صورت تمایل آنها را در شبکه های اجتماعی منتشر کنید و برای دوستان و آشنایان خود به نمایش بگذارید.

رعایت کامل اصول محرمانگی اطلاعات

گیلان گرافیک به عنوان یکی از مراکز حرفه ای، در کنار ساخت فیلم و تیزرهای تبلیغاتی، اقدام به ارائه ی خدمات کلیپ برای خانواده های محترم نموده است. این مجموعه با تعهد کامل و رعایت کامل اصول محرمانگی، کلیپ های زیبایی برای شما تهیه نموده و فایل نهایی را در اختیار شما قرار می دهد. همه ی کلیپ های خانوادگی، در بخش کلیپ و توسط تدوینگران خانم تهیه شده و  بدیهی است پس از تحویل کلیپ و تایید شما، هیچ بک آپ یا فایلی روی سرورهای این مجموعه باقی نمی ماند.... جهت مشاهده ی بقیه ی توضیحات و تعرفه کلیک کنید

 

تهیه فیلم صنعتی از روند تولیدسفارش تهیه فیلم صنعتی از روند تولید محصولات در کارخانجات

گیلان گرافیک با تجربه ی چندین ساله در ساخت فیلم برای واحدهای تولیدی صنعتی در خدمت شماست .

 
فیلم صنعتی، یک فیلم ویدیویی است. شما با سفارش ساخت فیلم صنعتی می توانید، مراحل مختلف تولید یک محصول یا ارائه ‌ی یک خدمت را نشان دهید. یک مستندساز صنعتی می بایست به مواردی توجه کند که سیر تکمیلی از شکل‌گیری یک شرکت یا موسسه یا کارخانه  را به صورت واضح و موثر بیان کند.

عموما مردم محصولات و خدمات خود را از فروشگاه هایی تامین می کنند که به آنها اعتماد دارند. این اعتماد، می تواند با مشاهده حضوری فرآیند تولید محصول یا ارائه خدمات، توسط شما جلب شود، ولی از آنجایی که این امکان نمیتواند فراهم شود، شرکت ها و ارگان ها از ساخت فیلم صنعتی کمک می گیرند تا مخاطبین و مشتریان خود را با فرآیند های تولید محصول و ارائه خدمات خود آشنا سازند.

ساخت فیلم صنعتی، به شما کمک می کند تا قسمت هایی از فرآیند تولید محصول یا ارائه خدمات را به بیننده نشان دهید. این روند برای شما امری عادی است ولی ممکن است بیننده با دیدن فقط یکی از آن قسمت ها نظرش جلب شده و جزو مشتریان وفادار شما شود. از این رو در برخی موارد کلیپ های صنعتی، حتی بهتر از تیزر های تبلیغاتی عمل میکنند و نتایج بهتری برای شما دارند.


دیدن یک مستند صنعتی برای مشتریان زمانی جذابیت دارد که در آن به موارد اساسی همچون

    چگونگی شکل گیری فرآیند خط تولید
    نظارت و کنترل کیفی محصولات
    استفاده از نیروی کار متخصص
    چگونگی چیدمان محیط اداری
    توضیحاتی در خصوص بخش‌های مختلف شرکت
    مراحل توزیع و چگونگی فرآیند بازاریابی
    نحوه برخورد با مشتریان
    همچنین مزایای رقابتی شرکت یا کارخانه

به نمایش درآید که تمامی موارد مذکور به صورت نکاتی مهم در دستور کار مستندسازان صنعتی گروه طراحان گیلان گرافیک قرار دارد.... جهت مشاهده ی بقیه ی توضیحات و تعرفه کلیک کنید

 

ساخت تیزر تلویزیونی


ساخت تیزر تلویزیونی در گیلان گرافیک

ساخت تیزرهای تلویزیونی یکی از تخصص های گیلان گرافیک می باشد . با ساخت تیزرهای تاثیرگذار و حرفه ای کسب و کار خود را متحول کنید .

تیزر های تبلیغاتی یکی از اثر بخش ترین ابزار های تبلیغات ATL می باشد که جهت پخش در رسانه های تلویزیون و رادیو با ساختار و زمان های گوناگون ساخته می شوند.


هزینه ساخت تیزر های تبلیغاتی با ایده و سناریو رابطه مستقیم دارد. برای مثال: دو تیزر تبلیغاتی با ساختار رئال انیمیشن ، با کیفیت و زمان مشابه بر اساس سناریو و ایده، برآورد هزینه متفاوت خواهند داشت بر همین اساس تعرفه ساخت انواع تیزر تبلیغاتی با قیمتی تقریبی و میانگین در نظر گرفته شده است . جهت استعلام قیمت دقیق تماس بگیرید .


هزینه ساخت برای تیزر های تبلیغاتی حرفه ای (رئال و انیمیشن، بر اساس ایده و سناریو های روتین) از 38 میلیون تومان به بالا می باشد.... جهت مشاهده ی بقیه ی توضیحات و تعرفه کلیک کنید